Styczeń 21 2021 21:03:50
PSYCHOLOG SZKOLNY
PIEŚŃ SZKOŁY
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
AKCJA MEN

PRZYJĘCI DO KLAS I
Polecamy
TURNIEJE PIŁKARSKIE (MISTRZOSTWA POWIATU)

W tym tygodniu na hali sportowej w Rydzynie odbyły się dwa Turnieje Halowej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Powiatu Leszczyńskiego. 24 listopada o miano najlepszej drużyny walczyli gimnazjaliści. Nasz zespól po dwóch wygranych (z zespołami z Dąbcza 3:0 i Włoszakowic 3:2) i dwóch porażkach (0:1 z Osieczną i 1:2 z zespołem z Nowego Belęcina) w rozgrywkach grupowych nie awansował do dalszych gier i ostatecznie został sklasyfikowany na miejscu piątym.
Dużo lepiej spisali się uczniowie z podstawówki którzy w swojej grupie wygrali wszystkie mecze( 5:1 z zespołem z Dąbcza, 2:0 z Osieczną i 2:1 ze Świerczyną) i dzięki temu awansowali do strefy finałowej turnieju. W półfinale pokonaliśmy drużynę z Kąkolewa 4:0. Finał z drużyną z Pawłowic był bardzo zacięty i w regulaminowym czasie gry zakończył się wynikiem 0:0. O zwycięstwie w zawodach decydowały rzuty karne, które niestety lepiej wykonywali nasi przeciwnicy (mecz zakończył się wynikiem 6:5 dla zespołu z Pawłowic). Gimnazjaliści grali w składzie: Kamil Flaczyk, Mateusz Apolinarski, Miłosz Buczek, Mateusz Włodarczyk, Bartosz Scholtz, Piotr Szarletta i Jakub Jaszczak.
Podstawówka grała w składzie: Krzysztof Malutkiewicz, Tomek Wielogórski, Hubert Piotrowski, Krzysztof Janiszewski (9 bramek), Krystian Andrzejewski (1 bramka), Adrian Pietrzyk (1 bramka), Kacper Maciołka (1 bramka), Hubert Kubasik, Piotr Gembiak i Tobiasz Aleksandrzak.

Informacja i zdjęcia: p. R. Jankowiak
ZDJĘCIA


7,064,826 Unikalnych wizyt

Powered by
PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.