AKCJA MEN

PRZYJ犴I DO KLAS I
Polecamy
28.04.2017 MISTRZOSTWA POWIATU W DRU玆NOWYCH BIEGACH PRZExJOWYCH

27.04.2017 roku odby造 si w Paw這wicach Mistrzostwa Powiatu w Dru篡nowych Biegach Prze豉jowych. Nasz szko喚 w tych zawodach reprezentowa這 pi耩 dru篡n. Najlepiej spisa si zesp馧 ch這pc闚 z klas czwartych i m這dszych kt鏎y wybiega miejsce trzecie, dru篡ny dziewcz徠 i ch這pc闚 ze Szko造 Podstawowej oraz dru篡na ch這pc闚 z Gimnazjum wywalczyli pi徠e miejsca, a dziewcz皻a z Gimnazjum „wybiega造” miejsce sz鏀te.
Znacznie lepsze wyniki uzyskali nasi uczniowie w klasyfikacji indywidualnej: Hubert Piotrowski wywalczy w swoim biegu pierwsze miejsce, a Eryk Andrzejak i Bartek Garbacz w swoich kategoriach wywalczyli drugie miejsca.
Dru篡ny biega造 w sk豉dach:
Dru篡na SP dziewcz徠 starszych: Patrycja Buczek, Zosia Dawidziak, Julia Lutowicz, Natalia Lutowicz, Marta Ja鎍zak, Kasia Karolczak.
Dru篡na dziewcz徠 Gimnazjum: Martyna Kostrowska, Paula Nawrocka, Mariaka Siniecka, Magda Krzy穎szczak, Kornelia Rutkowska, Wiktoria Gronowska i Martyna Galon.
Dru篡na SP ch這pc闚 m這dszych: Bartek Garbacz, Miko豉j Kurasi雟ki, Miko豉j Jagodzi雟ki, Kacper Macio趾a, Tomek Chudzi雟ki, Bartek Stachowiak i Kamil Wajs.
Dru篡na SP ch這pc闚 starszych: Krzysztof Janiszewski, Krystian Andrzejewski, Tomek Wielog鏎ski, Hubert Piotrowski, Piotr Gembiak, Dawid C豉pka i Pawe Siniecki
Dru篡na ch這pc闚 Gimnazjum: Eryk Andrzejak, Jakub Karolczak, Marcin Konopka, Kamil Flaczyk, Tomek ㄆkaszewski, Patryk Lutowicz i Bartosz Scholtz.

Informacja i zdj璚ia: p. R. Jankowiak