Styczeń 19 2020 22:12:54
PSYCHOLOG SZKOLNY
PIEŚŃ SZKOŁY
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
AKCJA MEN

mLegitymacja
Polecamy
16.04.2017 ZAWODY PIŁKARSKIE

Ostatni tydzień przed Świętami Wielkanocnymi upłynął w naszej szkole pod znakiem piłki nożnej. 10 kwietnia Szkoła Podstawowa walczyła w „Turnieju Orlika”, a dzień później Gimnazjaliści brali udział w Mistrzostwach Powiatu. Obydwa turnieje skończyły się dla naszych drużyn sukcesami.
Reprezentacja podstawówki po wygraniu wszystkich meczy w turnieju ( 5:0 ze Świerczyną, 3:0 z Kąkolewem, 3:0 z Kaczkowem i 1:0 z Pawłowicami) zajęła pierwsze miejsce w turnieju eliminacyjnym i awansowała do dalszych gier. Zespół nasz grał w składzie: Krzysiu Janiszewski (6 bramek), Wojtek Skorupski (3 bramki), Hubert Piotrowski, Marcin Mróz, Alex Chartek, Adrian Pietrzyk (2 bramki), Krystian Andrzejewski, Bartek Jabłoński (1 bramka) i Kamil Skiba.
Gimnazjaliści 11 kwietnia walczyli na boiskach w Lasocicach i Święciechowie. Po wygranych w swojej grupie z Lasocicami 6:1, 2:1 z Rydzyną i 3:0 z Osieczną, awansowaliśmy do w półfinału gdzie pokonaliśmy zespół z Pawłowic 2:1. W wielkim finale spotkaliśmy się ponownie z zespołem z Osiecznej i znów pokonaliśmy ich 3:0. Zespól grał w składzie: Eryk Andrzejak, Tomek Łukaszewski, Filip Frąckowiak, Marcin Konopka, Kamil Flaczyk, Patryk Lutowicz, Tomek Gembiak, Jakub Wawrzyniak i Mateusz Włodarczyk.

Informacja i zdjęcia: p. R. Jankowiak
ZDJĘCIA4,604,144 Unikalnych wizyt

Powered by
PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.