Styczeń 20 2020 16:12:30
PSYCHOLOG SZKOLNY
PIEŚŃ SZKOŁY
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
AKCJA MEN

mLegitymacja
Polecamy
5.10.2016 BIEGI PRZEŁAJOWE

5.10.2016 roku, odbył się w Lesznie Finał Sztafetowych Biegów Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjów. W zawodach tych udział brały reprezentacje podstawówki i gimnazjum z naszej szkoły. Bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy z naszego gimnazjum, którzy wybiegali miejsce pierwsze. Drużyna chłopców i dziewcząt z podstawówki zajęły miejsca piąte, a dziewczęta z gimnazjum zajęły miejsce siódme. Dzięki zwycięstwu w Finale Powiatowym zespół chłopców zapewnił sobie prawo występu w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się 11 października w Poznaniu.
Skład zespołu dziewcząt z podstawówki: Patrycja Buczek, Zosia Dawidziak, Kasia Karolczak, Weronika Kośmider, Julia Lutowicz, Zuzanna Poprawska, Jagoda Wolna i Anna Zięba.
Zespół chłopców z podstawówki pobiegł w składzie: Krzysztof Janiszewski, Adam Śliwowski, Mikołaj Jagodziński, Eryk Urbaniak, Tomasz Wielogórski, Kacper Maciołka, Krystian Andrzejewski, Hubert Piotrowski i Alex Charter.
Dziewczęta z gimnazjum: Martyna Galon, Laura Gierczyk, Magda Krzyżoszczak, Paula Nawrocka, Kornelia Rutkowska, Ilona Siniecka, Marika Siniecka, Zuzanna Skrzypczak, Ewelina Szczench, Aleksandra Weber i Zuzanna Dawidziak.
Chłopcy z gimnazjum biegali w składzie: Tomasz Łukaszewski, Filip Frąckowiak, Bartek Scholtz, Miłosz Buczek, Kamil Flaczyk, Tomasz Gembiak, Patryk Lutowicz, Jakub Karolczak, Marcin Konopka, Eryk Andrzejak i Jakub Jaszczak.

Informacja i zdjęcia: p. R. Jankowiak
ZDJĘCIA4,605,542 Unikalnych wizyt

Powered by
PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.