Lipiec 24 2019 08:25:53
PIEŚŃ SZKOŁY
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
E-DZIENNIK
PODRĘCZNIKI 2018/2019
· Religia
· Regulamin wypożyczania podręczników:
- wersja: _.doc
- wersja: _.pdf
Polecamy
ABSOLWENCI GIMNAZJUM KOŃCZĄCY SZKOŁĘ Z WYRÓŻNIENIEM

2001/2002
Klasa IIIA:
Ratajczak Małgorzata, Wawrzyniak Maria, Kaczmarek Dariusz, Weber Iwona, Żabicka Katarzyna, Ratajczak Anna.
Klasa IIIB:
Górska Ewa, Walkowiak Agnieszka, Cieśla Joanna, Sikorski Michał, Brodziak Karolina.
Klasa IIIC:
Kaczmarek Anna, Jędrowiak Ewelina, Wyrwińska Marta, Marszałek Jacek.
Klasa IIID:
(brak wyróżnionych)
Klasa IIIE:
Lewiński Krzysztof, Merta Arkadiusz, Gierczyk Klaudia, Piaszczyński Mariusz, Rzepecki Szymon.
Klasa IIIF (oddział Belęcin Nowy):
Mróz Izabela, Jaraczewska Agnieszka, Rabura Łukasz, Szumny Norbert, Grześkowiak Patrycja, Jankowiak Beata, Przybylski Krzysztof.

2002/2003
Klasa IIIA:
Kownacki Wojciech, Matuszewska Agnieszka, Nowak Joanna.
Klasa IIIB:
Andrzejczak Marek, Antkowiak Magdalena, Cieśla Kinga, Mizgalska Zuzanna, Szczepaniec Magdalena, Katarzyńska Joanna.
Klasa IIIC:
Hylak Anita, Klupsz Marek, Jakubiak Wojciech, Wojtkowiak Arkadiusz.
Klasa IIID (oddział Belęcin Nowy):
Wybieralski Bartłomiej, Kordus Anna, Grześkowiak Paulina, Masztalerz Kamila, Małycha Arkadiusz.

2003/2004
Klasa IIIA:
Matuszewska Monika, Brodziak Ewelina, Jękot Joanna, Kaczmarek Irena, Raburska Anna, Chudziński Adrian, Urbanowski Piotr, Walkowiak Martyna, Grybska Katarzyna.
Klasa IIIB:
Hofman Artur, Stróżyńska Agata, Szymański Marcin, Furmańczak Natalia.
Klasa IIIC:
Wagner Agata, Justka Jolanta, Borowska Milena, Michalak Anna, Homska Paulina, Jankowski Artur.
Klasa IIID (oddział Belęcin Nowy):
Smektała Edyta, Słodzińska Amelia, Rabura Natalia, Konieczna Barbara, Jaraczewska Katarzyna.
Klasa IIIE (oddział Belęcin Nowy):
Jędrzejak Sandra, Kaczmarek Natalia, Chuda Monika, Hylak Kamil, Jabłońska Paulina, Kwiecińska Ewelina.

2004/2005
Klasa IIIA:
Kuik Monika, Kołodziej Natalia, Szymański Wojciech, Fischer Natalia, Maciejczyk Paulina.
Klasa IIIB:
Piotrowiak Adam, Kownacka Jagoda, Andrzejczak Michał, Malutkiewicz Joanna, Chwaliszewska Natalia, Szczepaniec Łukasz, Duda Jarosław.
Klasa IIIC:
Gierczyk Daria, Janiszewska Monika, Markowski Przemysław, Musielak Daria.
Klasa IIID (oddział Belęcin Nowy):
Jabłoński Mariusz, Kowalski Łukasz, Juszczak Patryk, Słodzińska Oliwia, Szulc Sylwia, Szumna Julita.

2005/2006
Klasa IIIA:
Giera Magdalena, Padurski Damian, Maśląkowski Michał, Ryczkowska Ewelina, Biderman Anita.
Klasa IIIB:
Janiszewska Dominika, Michalak Agnieszka, Latanowicz Natalia, Babski Adrian, Szymkowiak Katarzyna, Olejniczak Karolina.
Klasa IIIC (oddział Belęcin Nowy):
Mańka Klaudia, Rabura Wojciech, Lasik Milena, Klimkowski Marcin.

2006/2007
Klasa IIIA:
Walkowiak Bartosz, Kowalski Łukasz, Paszkowiak Łukasz, Koladyńska Karolina.
Klasa IIIB:
Józefiak Marta, Szymański Tomasz, Lutowicz Barbara, Rosik Ewa.
Klasa IIIC:
Adamska Martyna, Maćkowiak Anna.

2007/2008
Klasa IIIA:
Górska Agata, Ziółkowska Monika, Paszkowiak Karolina, Sołtysiak Beata, Wojciechowska Erwina, Kowalska Anna, Ratajczak Katarzyna, Gorynia Marcelina.
Klasa IIIB:
Wawrzyniak Ewa, Jankowska Patrycja, Furmańska Zuzanna, Adamska Urszula.
Klasa IIIC:
Czapeczko Marika, Latanowicz Weronika, Borowska Małgorzata, Jabłońska Monika, Klupś Monika, Michalak Paulina, Stawińska Monika, Bela Roksana, Babska Marika, Kaczmarek Karolina.

2008/2009
Klasa IIIA:
Ryczkowska Katarzyna, Schmidt Damian, Nadolny Przemysław, Zajdel Magdalena, Fischer Julita.
Klasa IIIB:
Sura Barbara, Wilczkowiak Patrycja, Ptak Natalia, Piotrowiak Artur.

2009/2010
Klasa IIIA:
Maciejczyk Katarzyna, Nowicka Adrianna, Klich Kamila, Adamczyk Ewa, Kamieniarz Izabella, Pietraszewska Martyna.
Klasa IIIB:
Miedziaszczyk Miłosz, Gierczyk Sandra, Klimaszewski Zbigniew.

2010/2011
Klasa IIIA:
Małecki Marcin, Ryczkowska Julianna.
Klasa IIIB:
Jankowska Aleksandra, Skórzewski Wojciech, Bela Michalina, Gorący Jeremiasz.

2011/2012
Klasa IIIA:
Ignaszewski Piotr, Maciejczyk Andrzej, Nalewska Dorota, Nowicki Jędrzej.
Klasa IIIB:
Jaszczak Marcin, Weber Natalia.
Klasa IIIC:
Bartkowiak Anita, Tutak Agata, Stawińska Dominika, Nowakowski Radosław, Ptak Aleksandra.

2012/2013
Klasa IIIA:
Szarletta Daria, Ryczkowska Maria.
Klasa IIIB:
Jabłońska Weronika.



4,372,808 Unikalnych wizyt

Powered by
PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.