Lipiec 18 2019 17:00:09
PIEŚŃ SZKOŁY
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
E-DZIENNIK
PODRĘCZNIKI 2018/2019
· Religia
· Regulamin wypożyczania podręczników:
- wersja: _.doc
- wersja: _.pdf
Polecamy
ABSOLWENCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ KOŃCZĄCY SZKOŁĘ Z WYRÓŻNIENIEM

1999/2000
Klasa VIa:
Matuszewska Agnieszka, Kownacki Wojciech, Nowak Agnieszka, Stelmaszyk Beata.
Klasa VIb:
Cieśla Kinga, Katarzyńska Joanna, Andrzejczak Marek, Antkowiak Magdalena, Mizgalska Zuzanna.
Klasa VIc:
Klupsz Marek, Hylak Anita, Jakubiak Wojciech.
Klasa VIIIa:
Świętek Piotr, Szulc Paweł, Weber Katarzyna, Walkowiak Tomasz, Kędzierska Iwona.
Klasa VIIIb:
Kaczmarek Paulina, Matuszak Agnieszka, Dudkiewicz Daria, Wunsz Waldemar, Spławska Joanna, Furmańczak Julia.
Klasa VIIIc:
Polaszek Dorota, Dudziak Zuzanna, Rzepecka Paulina, Smektała Iga, Stawiński Mateusz, Witczak Piotr.

2000/2001
Klasa VIa:
Jękot Joanna, Brodziak Ewelina, Kaczmarek Irena, Raburska Anna, Matuszewska Monika, Grybska Katarzyna, Walkowiak Martyna, Chudziński Adrian, Urbanowski Piotr.
Klasa VIb:
Hofman Artur, Szymański Marcin, Stróżyńska Agata.
Klasa VIc:
Borowska Milena, Homska Paulina, Justka Jolanta, Michalak Anna, Wagner Agata.

2001/2002
Klasa VIa:
Kuik Marta, Kołodziej Natalia, Szymański Wojciech, Maciejewska Paulina, Kosmalska Katarzyna, Niedzielska Natalia.
Klasa VIb:
Andrzejczak Michał, Grobelny Marcin, Kownacka Jagoda, Piotrowiak Adam, Raburska Beata, Szczepaniec Łukasz.
Klasa VIc:
Gierczyk Daria, Markowski Przemysław, Walkowiak Mateusz, Janiszewska Monika.

2002/2003
Klasa VIa:
Giera Magdalena, Padurski Damian, Jękot Magdalena.
Klasa VIb:
Janiszewska Dominika, Michalak Agnieszka, Latanowicz Natalia, Babski Adrian, Szymkowiak Katarzyna.

2003/2004
Klasa VIa:
Kowalski Łukasz, Walkowiak Bartosz, Paszkowiak Łukasz, Koladyńska Karolina, Patelka Anna
Klasa VIb:
Józefiak Marta, Szymański Tomasz, Dańczak Anita, Lutowicz Barbara, Tomkowiak Lidia
Klasa VIc:
Adamska Martyna, Maćkowiak Agnieszka, Dziedzic K., Justka Jolanta

2004/2005
Klasa VIa:
Górska A., Paszkowiak K., Ryczkowski M., Wojciechowska E., Ziółkowska M.
Klasa VIb:
Wawrzyniak E., Jankowska P., Adamska U.
Klasa VIc:
Stawińska M., Czapeczko M., Latanowicz W., Michalak P., Babska M., Bela R., Borowska M., Jabłońska M.

2005/2006
Klasa VIa:
Ryczkowska Katarzyna, Zajdel Magdalena, Schmidt Damian, Fischer Julita
Klasa VIb:
Hądzlik Zbigniew, Sura Barbara, Ptak Natalia

2006/2007
Klasa VIa:
Maciejczyk Katarzyna, Nowicka Adrianna, Szymczak Hubert, Klich Kamila, Kamieniarz Izabela, Adamczyk Ewa, Hofman Mateusz.
Klasa VIb:
Gierczyk Sandra, Spychała Daria, Miedziaszczyk Miłosz.

2007/2008
Klasa VIa:
Stajer Daria, Małecki Marcin, Ryczkowska Julianna.
Klasa VIb:
Jankowska Aleksandra, Gorący Jeremiasz, Bela Michalina, Skórzewski Wojciech.

2008/2009
Klasa VIa:
Nalewska Dorota, Konopa Dariusz, Siniecki Marcin, Wojciechowska Karolina, Bartkowiak Weronika, Maciejczyk Andrzej, Markowska Agata, Markowski Krzysztof.
Klasa VIb:
Jaszczak Marcin, Weber Natalia, Galik Jakub, Rosik Szymon.
Klasa VIc:
Stawińska Dominika, Ptak Aleksandra, Tutak Agata.

2009/2010
Klasa VIa:
Ryczkowska Maria, Szarletta Daria, Bartlewska Maria, Łukaszewska Anna.
Klasa VIb:
Jabłońska Weronika.

2010/2011
Klasa VIa:
Hofman Jagoda, Konopa Konrad, Sikorska Sandra, Sikora Kamil, Musielak Ada, Małecki Krystian.
Klasa VIb:
Siniecka Irmina, Szymański Mateusz, Jankowiak Wojciech, Sierszeń Dorota, Kamieniarz Barbara, Flak Aleksandra, Kowalska Anna, Włodarczyk Elżbieta, Buśkiewicz Adrian.

2011/2012
Klasa VIa:
Spychaj Patrycja, Skrzypczak Marta, Maćkowiak Weronika, Cios Natalia, Juskowiak Weronika, Loman Patryk.
Klasa VIb:
Klich Paulina, Bartkowiak Judyta, Fabich Weronika, Biderman Joanna.

2012/2013
Klasa VIa:
Rzepecka Monika, Hauza Patrycja, Antkowiak Łukasz, Neumann Dawid
Klasa VIb:
Marszałek Małgorzata, Wels Adrianna, Robaszewska Beata, Jankowiak Adam, Sierszeń Róża.




4,369,412 Unikalnych wizyt

Powered by
PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.