Czerwiec 04 2020 16:52:22
PSYCHOLOG SZKOLNY
PIE¦Ń SZKOŁY
SAMORZˇD UCZNIOWSKI
AKCJA MEN

PRZYJĘCI DO KLAS I
Polecamy
14.05.2013 MISTRZOSTWA POWIATU GIMNAZJÓW W PIŁCE NOŻNEJ

14.05.2013 roku, odbył się w Lesznie turniej Piłki Nożnej Gimnazjów o mistrzostwo powiatu. Zawody odbywały się na dwóch boiskach : w Zaborowie i w Lesznie. W wyniku losowania nasza drużyna grała w Zaborowie z zespołami ze ¦więciechowy, Rydzyny i K±kolewa. Po dwóch wygranych (z K±kolewem 1:0 i ¦więciechow± 3:0) i remisie z Rydzyn± 0:0, zapewnili¶my sobie awans do gier finałowych z pierwszego miejsca (drugie miejsce wywalczyła Rydzyna).
Mecze finałowe rozgrywano w Lesznie. Tam w półfinale spotkali¶my się z zespołem z Włoszakowic. Mecz ten wygrali¶my 3:1, dzięki czemu, uzyskali¶my prawo gry o pierwsze miejsce w turnieju. W meczu finałowym grali¶my znów z zespołem z Rydzyny, który w półfinale pokonał zespół z Pawłowic po rzutach karnych 5:4 (w podstawowym czasie gry mecz zakończył się wynikiem 0:0). Niestety rywalizację t± przegrali¶my 2:1 i zajęli¶my drugie miejsce w turnieju.

Drużyna z gimnazjum w Drobninie z p. R. Jankowiakiem

Grali¶my w składzie: Szymon Ju¶kiewicz, Bartek i Kamil Fr±ckowiak, Szymon Sobczyk, Wojtek H±dzlik, Arek Biernaczyk, Jakub K±kolewski, Jonasz Pacanowski, Bartek Krysiak i Dominik Robaszewski.
4 bramki dla naszego zespołu zdobył Bartek.
Gratulujemy!

Informacja i zdjęcia: p. R. Jankowiak
ZOBACZ ZDJĘCIA



4,945,099 Unikalnych wizyt

Powered by
PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.