Styczeń 19 2020 23:24:10
PSYCHOLOG SZKOLNY
PIEŚŃ SZKOŁY
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
AKCJA MEN

mLegitymacja
Polecamy
14.05.2013 MISTRZOSTWA POWIATU GIMNAZJÓW W PIŁCE NOŻNEJ

14.05.2013 roku, odbył się w Lesznie turniej Piłki Nożnej Gimnazjów o mistrzostwo powiatu. Zawody odbywały się na dwóch boiskach : w Zaborowie i w Lesznie. W wyniku losowania nasza drużyna grała w Zaborowie z zespołami ze Święciechowy, Rydzyny i Kąkolewa. Po dwóch wygranych (z Kąkolewem 1:0 i Święciechową 3:0) i remisie z Rydzyną 0:0, zapewniliśmy sobie awans do gier finałowych z pierwszego miejsca (drugie miejsce wywalczyła Rydzyna).
Mecze finałowe rozgrywano w Lesznie. Tam w półfinale spotkaliśmy się z zespołem z Włoszakowic. Mecz ten wygraliśmy 3:1, dzięki czemu, uzyskaliśmy prawo gry o pierwsze miejsce w turnieju. W meczu finałowym graliśmy znów z zespołem z Rydzyny, który w półfinale pokonał zespół z Pawłowic po rzutach karnych 5:4 (w podstawowym czasie gry mecz zakończył się wynikiem 0:0). Niestety rywalizację tą przegraliśmy 2:1 i zajęliśmy drugie miejsce w turnieju.

Drużyna z gimnazjum w Drobninie z p. R. Jankowiakiem

Graliśmy w składzie: Szymon Juśkiewicz, Bartek i Kamil Frąckowiak, Szymon Sobczyk, Wojtek Hądzlik, Arek Biernaczyk, Jakub Kąkolewski, Jonasz Pacanowski, Bartek Krysiak i Dominik Robaszewski.
4 bramki dla naszego zespołu zdobył Bartek.
Gratulujemy!

Informacja i zdjęcia: p. R. Jankowiak
ZOBACZ ZDJĘCIA4,604,269 Unikalnych wizyt

Powered by
PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.