- wersja: _.doc
- wersja: _.pdf
Polecamy
12.10.2012 FINAŁ WOJEWÓDZKI SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

12.10.2012 roku na Hipodromie Wola w Poznaniu odbył się Finał Województwa Wielkopolskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Do finału zakwalifikowały się uczennice Gimnazjum w Drobninie, które w Mistrzostwach Powiatu Leszczyńskiego zdobyły pierwsze miejsce . W Poznaniu na 41 drużyn nasza reprezentacja przybiegła na bardzo dobrym 12 miejscu. Gratulujemy.

Zawodniczki z Drobnina

Skład drużyny: Katarzyna Dajewska, Marianna Antkowiak, Judyta Bartkowiak, Aniela Kamieniarz, Oliwia Prałat, Weronika Fabich, Paulina Glapiak, Weronika Maćkowiak, Maria Bartlewska, Maria Ryczkowska, Jagoda Hofman.
Dla uzupełnienia dodajmy, że zawody wygrały gimnazjalistki z Jarocina, drugie miejsce zajęła drużyna z Gniezna, trzecie z Gostynia.

Informacja i zdjęcia: p. R. Kaczmarek ZOBACZ ZDJĘCIA