- wersja: _.doc
- wersja: _.pdf
Polecamy
25.11.2011 MISTRZOSTWA REJONU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

25 listopada 2011 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Rawiczu odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Rejonu Leszno. W zawodach tych udział brali zwycięzcy sześciu powiatów: SP Stara Przysieka Druga, SP 7 Leszno, SP 5 Rawicz, SP 5 Gostyń, SP 3 Wolsztyn i nasz zespół. W wyniku losowania trafiliśmy do grupy B z zespołami z Leszna i Wolsztyna (które jak się później okazał wywalczyły mistrzostwo i wicemistrzostwo rejonu). Obydwa spotkania niestety przegraliśmy 3 do 0 i ostatecznie zostaliśmy sklasyfikowani na szóstym miejscu. Zwyciężył zespół SP 7 Leszno przed SP 3 Wolsztyn.

Drużyna z Drobnina z opiekunem, panem Robertem Jankowiakiem.

Graliśmy w składzie: Arek Nadolny, Dominik Szczench, Szymon Sobczyk, Bartek Krysiak, Szymon Nawrocki, Kamil Matyla, Wojtek Hądzlik, Kacper Dajewski, Patryk Loman i Eryk Andrzejak.

Informacja i zdjęcia: pan Robert Jankowiak