31.10.2018 SPOTKANIE AUTORSKIE Z PANIĄ EWĄ ROSOLSKĄ
Dodane przez administrator dnia Październik 31 2018 07:54:18

W dniu 29 października odbyło się spotkanie autorskie z Panią Ewą Rosolską- autorką dwudziestu czterech książek dla dzieci i młodzieży. Wzięli w nim udział uczniowie szkoły podstawowej.
Autorka na spotkaniu z młodzieżą zaprezentowała cykl „Pułapki Czasu”, na spotkaniu z uczniami klas IV-V cykl „Tajemnica Starego Witraża”. Najmłodszym uczniom naszej szkoły zaprezentowała cykl „Bajeczki Babeczki”. Podczas spotkania autorka czytała fragmenty opowiadań, opatrując je komentarzem. W trakcie spotkania pisarka odpowiedziała również na wiele pytań młodych czytelników, dotyczących nie tylko pisarskiego warsztatu, ale także życiowych wyborów, planów i marzeń. Wyznała, że uwielbia świat niezwykłych tajemnic, niesamowitych przygód i nieokiełznanej fantazji. Ewa Rosolska nie zdradziła jednak wszystkich tajemnic, zachęcając do samodzielnego sięgnięcia po napisane przez nią powieści.
Spotkanie przebiegło w serdecznej i ciepłej atmosferze. Jego miłym akcentem były laurki przyniesione przez uczniów oraz dedykacje wpisane przez pisarkę do zakupionych przez czytelników tomów.

Informacja i zdjęcia: p. S. Stawińska
ZDJĘCIA