Lipiec 24 2019 08:22:07
PIEŚŃ SZKOŁY
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
E-DZIENNIK
PODRĘCZNIKI 2018/2019
· Religia
· Regulamin wypożyczania podręczników:
- wersja: _.doc
- wersja: _.pdf
Polecamy
7.12.2018 MIKOŁAJKI

W czwartek, 6 grudnia, z okazji Mikołajek Samorząd Uczniowski rozdawał słodycze wszystkim tym, którzy paradowali w mikołajkowych czapkach. W szkole było wyjątkowo czerwono i wesoło, a na długiej przerwie odbyła się sesja fotograficzna wszystkich Mikołajów i Mikołajek.

Informacja i zdjęcia: p. M. Piotrowiak-Kaczmarek
ZDJĘCIA

1.12.2018 DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Dnia 28.11.2018 w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski. o godzinie 12.30 zabawę rozpoczęli uczniowie klas I i II szkoły podstawowej. Starsze klasy bawiły się od 15 do 18. Muzykę i dekoracje przygotowali uczniowie klasy 8a. Dochód z biletów wstępu zostanie, wzorem lat ubiegłych, przeznaczony na zakup produktów spożywczych dla wychowanków Domu Dziecka we Wschowie, z którymi Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami i Dyrekcją spotka się w piatek 7.12.2018 na corocznej wigilii przygotowanej w naszej szkole.Informacja i zdjęcia: p. M. Piotrowiak-Kaczmarek
ZDJĘCIA

27.11.2018 PASOWANIE NA UCZNIA

27 listopada 2018 r. pierwszaki z Drobnina miały swoje święto. W tym dniu odbyło się pasowanie na ucznia. Dzieci wykazały się wiedzą i umiejętnościami z wielu dziedzin. Pokazały min, że są wzorowymi uczestnikami ruchu drogowego, znają zasady dobrego wychowania i kochają swoją Ojczyznę. Potem uroczyście ślubowały na sztandar szkoły. Dyrekcja szkoły poprzez dotknięcie ramienia ołówkiem, pasowała naszych milusińskich na uczniów. Dzieci otrzymały życzenia i prezenty od starszych kolegów, przedszkolaków i rodziców. Otrzymały też zapewnienia od starszych kolegów, że będą się nimi opiekować i wspomagać w trudnych chwilach.

Informacja: p. G. Pacholczyk
Zdjęcia: p. J. Kownacki
ZDJĘCIA

18.11.2018 TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCIOWY W BELĘCINIE

W dniu 16.11.2018r. w Szkole Podstawowej w Belęcinie Nowym odbył się turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt, zorganizowany z okazji stulecia Niepodległości Polski. W turnieju wzięły udział trzy drużyny. Reprezentacje szkół podstawowych z Belęcina Nowego, Pawłowic i Drobnina. Turniej rozgrywany był w systemie każdy z każdym. Nasz zespół, po przegranym meczu z reprezentacją z Belęcina Nowego 0:2 i wygranym meczu z drużyną z Pawłowic 2:0, uplasował się na drugim miejscu. Dziewczęta z naszej szkoły grały w składzie: Zofia Dawidziak, Julia Gwizdoń, Wiktoria Ferch, Julia Lutowicz, Julia Ratajska, Barbara Kasprzyk, Marta Jańczak, Weronika Zyber.

Informacja i zdjęcia: p. A. Ptaszyńska
ZDJĘCIA

18.11.2018 EMBLEMAT MAŁEGO PATRIOTY

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w świetlicy szkolnej ogłoszono konkurs „Emblemat Małego Patrioty”. Udział w nim wzięli uczniowie klas I i II. Zgłoszonych prac było niewiele, jednak komisja miała trudne zadanie, aby wybrać najlepsze. Mali patrioci wykazali się dużą pomysłowością, umiejętnościami artystycznymi oraz wrażliwością i szacunkiem do symboli narodowych.
Skrupulatnie oceniono wszystkie prace i wyłoniono zwycięzców.
I miejsce - Szymon Florczak
I miejsce - Maria Klimaszewska
I miejsce - Amelia Picz
Gratulujemy!

Informacja i zdjęcie: p. E. Buczek


4,372,776 Unikalnych wizyt

Powered by
PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.