Lipiec 18 2019 00:25:37
PIEŚŃ SZKOŁY
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
E-DZIENNIK
PODRĘCZNIKI 2018/2019
· Religia
· Regulamin wypożyczania podręczników:
- wersja: _.doc
- wersja: _.pdf
Polecamy
1.03.2019 APEL NA TEMAT GRZECZNOŚCI

W poniedziałek 25 lutego na specjalnym apelu przypomnieliśmy sobie o czymś ważnym – o dobrym zachowaniu i grzeczności na co dzień. Jakie to piękne, że zwykłe słowo potrafi tak wiele zmienić… Z tego względu już każdy od dziś ma w zanadrzu pięć wspaniałych słów: PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM, DZIEŃ DOBRY i DO WIDZENIA i wie, czego bon ton wymaga. Aktorzy z klas piątych w kilku scenkach pokazali, że zasady savoir-vivru jednak istnieją i ułatwiają komunikację. Prócz parkowej scenografii widzów urzekły cukierkowe stroje chórzystek.
Nad całością przedsięwzięcia czuwały wychowawczynie klas piątych: p. A. Lubińska-Hoffman, p. M. Gabler i p. J. Muszyńska.Informacja: p. J. Muszyńska
Zdjęcia: p. J. Kownacki
ZDJĘCIA

25.02.2019 MISTRZOSTWA POWIATU W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

21 lutego 2019 roku, odbył się w naszej szkole turniej o Mistrzostwo Powiatu w Siatkówce chłopców urodzonych w roku 2006 i młodszych. W turnieju wzięły udział cztery zespoły: z Pawłowic, Wijewa, Lipna i reprezentacja naszej szkoły. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Nasz zespół dzięki dwom zwycięstwom (z zespołami z Lipna i Wijewa) oraz porażce z zespołem z Pawłowic zajęła drugie miejsce w turnieju.
Graliśmy w składzie: Mikołaj Kurasiński, Kacper Maciołka, Hubert Kubasik, Tobiasz Nojman, Maciej Stachowiak, Jakub Skrzypczak, Kamil Wajs, Kamil Włodarczyk i Rafał Kołodziej.


Informacja: p. R. Jankowiak
ZDJĘCIA

17.02.2019 AUKCJA LALEK NA CEL CHARYTATYWNY

W dniu 25 lutego w poniedziałek o godz, 16.00 Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie, podczas którego zaprezentujemy szyte w ciągu ostatnich miesięcy lalki. Zapraszamy szczególnie uczniów, ktorzy z pomocą dorosłych uszyli lalki. Minimalna kwota, jaką można przekazać, aby otrzymać lalkę, to 10 zł.
Jest to akcja pod patronatem Unicefu, a dochód ze sprzedaży lalek zostanie przekazany do fundacji na zakup szczepionek dla dzieci z Afryki.

Informacja: p. M. Piotrowiak-Kaczmarek
ZDJĘCIA LALEK

13.02.2019 NAJMŁODSI UCZNIOWIE NA ZABAWIE KARNAWAŁOWEJ

12 lutego sala gimnastyczna naszej szkoły na krótko zamieniła się w salę balową, na którą przybyli uczniowie z klas: I a, I b, II a i II b ze swoimi wychowawczyniami i opiekunami. Na karnawałowym balu tradycyjnie pojawiło się wiele postaci. Były księżniczki, piraci, wróżki, rycerze, piłkarze, strażacy, policjanci, tancerki i różne zwierzątka. Były tańce, zabawy i różnego rodzaju konkursy. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Wspólna zabawa przy muzyce sprawiła dzieciom wiele radości.


Informacja: p. A. Baryga
Zdjęcia: p. H. Kaczmarek
ZDJĘCIA

6.02.2019 MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Dnia 31 stycznia 2019r. w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół we Włoszakowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Brało w nich udział aż osiem zespołów z naszego powiatu. Reprezentacja szkoły z Kaczkowa, Drobnina, Belęcina Nowego, Osiecznej, Święciechowy, Włoszakowic, Wijewa oraz Lipna. Zawody rozgrywane były w trzech grupach. W wyniku losowania reprezentacja naszej szkoły trafiła do grupy z drużyną z Wijewa i Kaczkowa. Emocje były niesamowite. Po jedynym przegranym meczu z zespołem z Wijewa i wygranym z drużyną z Kaczkowa nasze dziewczęta mogły walczyć już tylko o czwarte miejsce. Nasze zawodniczki dały z siebie wszystko i po długich zmaganiach pokonały kolejno drużyny z Święciechowy i Włoszakowic plasując się ostatecznie na czwartym miejscu. Mistrzostwa Powiatu wygrały dziewczęta z Nowego Belęcina, drugie miejsce zajęła drużyna z Osiecznej a trzecie drużyna z Wijewa. Skład naszego zespołu: Zofia Dawidziak, Julia Gwizdoń, Julia Kubasik, Julia Lutowicz, Julia Ratajska, Wiktoria Ferch, Weronika Zyber, Barbara Kasprzyk, Ewelina Baer, Marta Jańczak.

Informacja: p. A. Ptaszyńska
ZDJĘCIA


4,368,901 Unikalnych wizyt

Powered by
PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.