Luty 24 2021 18:58:58
PIEŚŃ SZKOŁY
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
AKCJA MEN

PRZYJĘCI DO KLAS I
Polecamy
22.12.2020 ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA WE WSCHOWIE

Samorząd Uczniowski przeprowadził zbiórkę produktów spożywczych dla dzieci z Domu Dziecka we Wschowie. Opiekunowie SU zwrócili się z prośbą do uczniów i rodziców o dostarczenie produktów spożywczych dobrej jakości mąki, cukru, galaretek, dżemów, słodyczy, itp. Zbiórka trwała od 7 do 15 grudnia 2020 roku. Podpisane produkty można było przynosić do szkoły i zostawić w przygotowanym pojemniku. Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, którzy w tym trudnym czasie pandemii nie pozostali obojętni wobec dzieci potrzebujących pomocy i podzielili się zakupioną żywnością.

Informacja: p. A. Brodziak
Zdjęcie: p. M. Pudliszewski

17.12.2020 KONKURS ŚWIĄTECZNY ROZSTRZYGNIĘTY

Na przełomie listopada i grudnia 2020r. szkoła, tradycyjnie jak co roku, ogłosiła konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. Wpłynęły 84 kartki. Trzeba przyznać, że to dużo, zważając na utrudnione warunki z dostarczeniem ich do szkoły w wyznaczonym terminie. Komisja w składzie: p. G. Pacholczyk, p. Hanna Kaczmarek i p. Rosik wybrała 21 najładniejszych kartek.
I miejsce (5 osób) Klich Wiktor 2a, Andrzejczak Maja 2b, Kaczmarek Natalia 6b, Jabłońska Martyna 8a, Stachowiak Zuzanna 1b.
II miejsce (5 osób) Maćkowiak Kamil 3b, Borowski Mateusz 6b, Żur Antoni 3b, Musielak Maja 1b, Maćkowiak Sandra 1b.
III miejsce (11 osób) Łagoda Marek 8a, Rozwalka Maciej 6b, Pietraszewski Alan 6a, Tuszyńska Wiktoria 7a, Wawrzyniak Nikola 6a, Stachurska Klaudia 8b, Kielich Bartosz 6a, Dolata Andrzej 6b, Florczak Łukasz 2b, Dorsz Alan 6a, Wawrzyniak Aleksander 3b.
Zwycięzcom gratulujemy.
Przypominamy również, że nagrody i dyplomy wręczymy po feriach.

Informacja i zdjęcia: p. H. Kaczmarek
ZDJĘCIA

6.12.2020 ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY
ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY
29.10.2020 ZBIÓRKA KARMY DLA KOTÓW

W dniach 12-19 października 2020 roku w naszej szkole Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję zbiórki karmy dla kotów ze schroniska w Dalabuszkach. Zebrano dużą ilość karmy suchej i mokrej dobrej jakości. Celem akcji było kształtowanie pozytywnych cech charakteru poprzez rozwijanie empatii, uwrażliwienie na krzywdę zwierząt. Uczniowie mogą mieć satysfakcję i poczucie, że zrobili coś dobrego- pomogli niechcianym zwierzętom. Wszystkim uczniom oraz ich rodzicom, którzy włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszej pomocy na rzecz bezdomnym zwierząt.Informacja: p. A. Brodziak


7,356,837 Unikalnych wizyt

Powered by
PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.