Kwiecień 15 2021 12:15:10
PIEŚŃ SZKOŁY
BIBLIOTEKA SZKOLNA
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
PODRĘCZNIKI 2020/2021
· Spis podręczników
· Religia
· Regulamin wypożyczania podręczników:
- wersja: _.doc
- wersja: _.pdf
AKCJA MEN

mLegitymacja
Polecamy
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DROBNINIE
14.04.2021 ZDROWY STYL ŻYCIA

Każdego roku 7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. Jest to rocznica utworzenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1948 roku. W ten sposób WHO chce zwrócić uwagę na różne aspekty związane z ochroną zdrowia na świecie. Poprzez kampanie informacyjne buduje świadomość społeczeństwa i promuje zachowania prozdrowotne.
Z tej okazji chętni uczniowie klas 4-8 naszej szkoły wzięli udział w konkursie, który polegał na przygotowaniu plakatu promującego zdrowy styl życia. Wiele prac było ciekawych i udowodniło, że uczniowie znają podstawowe zasady zdrowego stylu życia.

Komisja konkursowa, w składzie Marlena Gabler, Anna Brodziak i Mariusz Pudliszewski, wyróżniła prace następujących uczniów:
Adam Gołębiowski klasa 6b
Paweł Dolata klasa 7c
Natalia Kowalska klasa 6c
Alan Pietraszewski klasa 6a
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Informacja: p. M. Gabler
ZDJĘCIA

ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY
ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY
AKCJA CHARYTATYWNA
POWITANIE WIOSNY

Wiosna rozpoczyna się 21 marca. W tym roku nieco wcześniej, bo już 19 marca uczniowie z klas 1-3 wykorzystali ostatnie chwile pobytu w szkole na jej powitanie. Zgodnie z tradycją dzieci pożegnały zimę i powitały upragnioną wiosnę. Tego dnia każda klasa przygotowała swoją Marzannę i przemaszerowała przez wieś z gromkim śpiewem przy dźwiękach instrumentów, by nad pobliskim rowem pożegnać kukłę donośnymi okrzykami „Marzanno, Marzanno, Ty zimowa panno, w wodę Cię wrzucamy, bo wiosnę witamy”. Dzieci powróciły do sal z nadzieją, że wreszcie zawita tak upragniona wiosna.

Informacja: p. A. Baryga
ZDJĘCIA


7,791,294 Unikalnych wizyt

Powered by
PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.